SIPA: U akciji “Paravan” uhapšene tri osobe u Mostaru, Međugorju i Konjicu

Udruženje Pomozi.ba u martu doniralo 775.930,83 KM za liječenje oboljelih bh. građana

Ovih dana nastavljaju se radovi na uređenju parkovskih površina...

Pripreme za ljetnu sezonu i Smotru izviđača BiH na Boračkom jezeru

Novi projekat uređenja kampa konjičkih izviđača na Boračkom jezeru...

Igman poražen od Širokog 3:2; Ramić najbolji strijelac Premijer lige BiH

FK Igman Konjic je danas odigrao gostujuću utakmicu 12. kola Premijer lige BiH sa ekipom Široki Brijeg u kojoj je poražen rezultatom 3:2 (1:0).

Široki Brijeg je do 73.minute vodio sa 3:0, da bi Igman golovima Mirsada Ramića smanjio vodstvo domaćina, pa je tako utakmica do samog kraja bila nezvjesna.
Ramić je prvi gol postigao iz jedanaesterca u 82.minuti, a drugi gol u 88. minuti.
Mirsad Ramić je sa sedam pogodaka najbolji strijelac Premijer lige BiH.

igman poražen od širokog 3:2; ramić najbolji strijelac premijer lige bih
Mirsad Ramić

Utakmica je odigrana na stadionu Pecara u Širokom Brijegu, a Široki Brijeg je ovom pobjedom zasjeo na vrh tabele.
FK Igman će u narednom kolu, koje je na rasporedu 08.10., igrati utakmicu sa FK Velež.