10.4 C
23 Aprila, 2024

Karate klubu Posušje tri medalje s međunarodnog turnira u Bijeljini

Nakon ljetne pauze, Karate klub Posušje je počeo sa takmičenjima. Tako su ove nedjelje nastupili na Otvorenom prvenstvu Bijeljina sa četiri člana kluba i osvojili srebrnu i dvije bronzane medalje.

Srebrnu medalju ovoga puta osvojio je Mario Kovač. U finalnoj borbi Mari nije imao sreće da osvoji zlato, jer je izgubio odlukom sudija rezultatom 2:1.

Ovoga puta Matea Čamber osvojila je dvije bronzane medalje, jednu u katama i drugu u borbama.

Nastupile su i Lea Rezo i Ivana Čamber. Nažalost, Lea gubi prvi meč u posljednjim sekundama 1:0, a nije imala priliku da odradi repasaž. Ivana gubi prvi meč. Ivana je morala da se bori za treće mesto, ali nažalost gubi i u drugom meču.

“Ovog puta kući smo se vratili sa srebrnom i dvije bronzane medalje. Ovo je prvo natjecanje nakon duže pauze, tako da u narednim takmičenjima očekujemo bolje rezultate”, rekli su nam iz Karte kluba Posušje.

Inače, na 16. po redu međunarodnom karate turniru “Bijeljina Open – Noć šampiona 2022” učestvovalo je 639 takmičara iz 73 kluba iz čak devet evropskih zemalja.

karate klub posušje osvojio je tri medalje sa međunarodnog turnira u bijeljini

Na Posušje.info prvi put se pojavila objava tri medalje Karate kluba Posušje sa međunarodnog turnira u Bijeljini.