12.5 C
22 Aprila, 2024

Klis pobijedio Ramu u gostima

FK Klis je danas odigrao gostujuću utakmicu u Prozoru pobjedivši ekipu Rama rezultatom 1:3 (0:3).

Strijelci za Klis, u utakmici 24. kola Druge lige FBiH – Jug, su bili: Jelčić – autogol, Kudra i A. Kozić.

Klis je prvi na tabeli, a njegov glavni rival za osvajanje titule, ekipa HNK Kruševo ovoga vikenda nije odigrala utakmicu (odgođena za srijedu).

klis pobijedio ramu u gostima
FK Klis

Šef stručnog štaba FK Klis Nedim Kudra je nakon današnje utakmice za radiokonjic.ba izjavio da su neugodno gostovanje u Prozoru uspjeli riješiti u svoju korist.

“Prvo poluvrijeme smo odigrali fenomenalno i imali prednost od 0:3, a drugo poluvrijeme HNK Rama ulazi odlučnije i agresivnije i uspjeli su nam postići taj jedan pogodak. Imali smo i mi svoje šanse koje nismo iskoristili, ali na kraju naša zaslužena pobjeda i četiri boda prednosti nad drugim, HNK Kruševo, koje igra svoju utakmicu tek u srijedu. Imamo još dva kola do kraja prvenstva i sami odlučujemo o našoj sudbini. Idući vikend igramo kući protiv Sloge Gornji Vakuf, a u posljednjem kolu u gostima, protiv Turbine.

Pratit ćemo u srijedu rezultat iz Čitluka (HNK Brotnjo – HNK Kruševo) i nadam se da ćemo već pobjedom u idućem kolu osigurati titulu, jer priželjkujemo pobjedu Brotnja protiv Kruševa u srijedu. Čestitam svojim igračima na odličnoj igri, oni su najzaslužniji za ove rezultate” – izjavio je Nedim Kudra.