Večeras je na stadionu "Asim Ferhatović Hase" odigrana utakmica...

Konjic: Održan omladinski iftar

U dvorištu Gradske džamije u Konjicu večeras je organizovan...

LIGA PRVAKA: Englezi sigurni, Bayern kao prije, u Barceloni ludnica!

Fudbaleri Liverpula bili su ubjedljivi na gostovanju Rendžersu u Ligi šampiona. Izabranici Jirgena Klopa pobijedili su rezultatom 7:1.

Liverpool je gubio od 17. minute golom Skota Arfilda. Vrlo brzo je Firmino izjednačio u 24. minuti na asistenciju Cimikasa.

Vidjeli smo rapsodiju Redsa sa 6 golova ispod. Firmino je postigao svoj drugi gol. Salah je postigao het-trik još jednim golom Darwina Nuneza.

Odličnu noć za Redse upisao je i Diogo Jota, koji su se gotovo sigurno plasirali u osminu finala.

Barselona i Inter su remizirali 3:3 u veoma uzbudljivom derbiju večeri.

Nakon što je Dembele u 40. minuti pogodio za vodstvo Barce, Inter je preokrenuo.

Prvo je izjednačio preko Nikole Barele u 50. minuti. Martinez je u 63. pogodio za 2:1.

Na još jedan gol smo morali čekati do 82. minute kada je Lewandowski izjednačio za Barcu.

Novo vodstvo Neroazura donio je Goossens u 89. minuti. Ali uzbuđenju nije bio kraj.

Lewandowski je Barsi dao važan bod u nadoknadi vremena u borbi za nokaut fazu.

Bayern Minhen je već riješio meč protiv Viktorije Plzen prije poluvremena. Potom su poveli 4:0 golovima Gorecke, Milera i Manea. U nastavku su sebi dozvolili luksuz da prime dva gola.

To im je bilo dovoljno da zadrže prvo mjesto u grupi uoči posljednja dva kola.

Totenhem je na svom stadionu bio ubedljiv protiv Ajntrahta. Kamada je doveo tim iz Frankfurta u vodstvo u 14. minuti.

Do poluvremena su pjevači preokrenuli tablicu sa dva gola Kejna i jednim Sonom. Alida je u finišu smanjila na 3:2. To im nije bilo dovoljno da se okrenu.