Konjic: Večeras omladinski iftar i prikupljanje sredstava za Palestinu

SIPA: U akciji “Paravan” uhapšene tri osobe u Mostaru, Međugorju i Konjicu

Udruženje Pomozi.ba u martu doniralo 775.930,83 KM za liječenje oboljelih bh. građana

U martu mjesecu donirali smo 775.930,83 KM za liječenje...

Nastavak radova na uređenju parkinga u Koloniji

Ovih dana nastavljaju se radovi na uređenju parkovskih površina...

NBA: Bogdanović i Zubac odlični u porazima Pistonsa i Clippersa

Bojan Bogdanović je sinoć bio najbolji strijelac u porazu svojih Detroit Pistonsa, dok je Ivica Zubac upisao dabl-dabl u porazu svojih LA Klipersa.

Pistonsi Bojana Bogdanovića su na svom terenu poraženi od Washington Wizardsa sa 120-99, a hrvatski reprezentativac je za 29:18 minuta na terenu postigao 25 ​​poena (8/13 golova iz igre, 4/7 trojke), uz tri skoka i jedan. asistirati..

Washington su predvodili Kajl Kuzma sa 25 i Kristaps Porzingis sa 20 ubačaja. Bila je to treća pobjeda Wizardsa u četiri utakmice, dok je Detroit od početka sezone zadržao jednu pobjedu i doživio treći poraz.

Wizardsi su imali prednost od 17 poena u trećoj četvrtini i držali dvocifrenu prednost veći dio posljednje četvrtine.

LA Clippersi su također poraženi na gostovanju, Oklahoma City Thunder ih je pobijedio sa 108-94, a Zubac je upisao dabl-dabl u porazu svoje ekipe sa 10 poena (5/9 iz igre, 0/1 trice) i 14 skokova . Dodao je i dvije asistencije i sedam blokada.

Najbolji strijelac poraženog tima bio je Luke Kennard, koji je utakmicu završio sa 15 poena.

Shai Gilgeous-Alexander bio je najbolji u redovima pobjedničkog tima, koji je prvi put pobijedio ove sezone, sa 33 boda. Tre Mann je postigao 25 ​​poena.

Utakmicu je odlučila treća četvrtina, u kojoj je Oklahoma napravila niz od 21-0, a prednost nije ispuštala do kraja utakmice.

Pregled rezultata susreta Sjevernoameričke košarkaške NBA lige koji su odigrani u utorak:

New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks  113-111
Washington Wizards - Detroit Pistons     120-99
Oklahoma City Thunder - LA Clippers      108-94
Phoenix Suns - Golden State Warriors     134-105

The post NBA: Bogdanović i Zubac odlični u porazima Pistonsa i Clippersa appeared first on Dnevni.ba.