4.4 C
Konjic
27 studenoga, 2022

Drugi upravo čitaju

Intervencija konjičkih vatrogasaca

Večeras su konjički vatrogasci imali intervenciju na gašenju požara...

Merima Tanović Čamo: Logopedija i fudbal su moje dvije velike ljubavi

Mostarka Merima Tanović Čamo, koja radi u Konjicu kao...

U Konjicu obilježena 30. godišnjica osnivanja 4. korpusa ARBiH

Danas je u Konjicu obilježena 30.godišnjica od formiranja 4....

Omar Halilović osvojio peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Turskoj

Omar Halilović, član Karate kluba “Bošnjak” Konjic, koji se...

Sajam trešnje 2022: Konjičanin Šerif Korić dobitnik medalje Zlatna trešnja za Bagremov med

Održan je 20. Međunarodni Sajam privrede, poljoprivrede i turizma...

Bosanski ćilim na zelenoj površini

Lijepe slike našeg grada Već nekoliko dana zelenu površinu u...

Nedim Jusufbegović objavio spisak kadetske reprezentacije BiH

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine okupit će se 18. oktobra u Trening centru NS/FS BiH u Zenici, gdje će se pripremati za Grupu 2 turnira prvog kola kvalifikacija za Euro 2023. godine.

Turnir će se održati u Zenici i Doboju kod Kaknja, a pored naše selekcije u grupi su Ukrajina, Azerbejdžan i Lihtenštajn.

Jusufbegović je na pripreme pozvao sljedeće igrače:

Faris Mehić (Sarajevo), Adel Duškaj (Železničar), Mladen Jurkas (Borac), Zlatan Zeničanin (Železničar), Harun Sadžak (Železničar), Filip Taraba (Široki Brijeg), Dženan Šabić (Železničar), Jusuf Terzić ( Borac), Nidal Čelik (Sarajevo), Sergej Popović (Željezničar ST Banja Luka), David Karačić (Zrinjski), Vedad Garčević (Grad Tuzla), Din Avdić (TSV 1860 Minhen, Njemačka), Bego Kurjaković (SK Austria Klagenfurt, Austrija) , Ensar Mušić (Rapid Wien, Austrija), Roko Šilić (Zrinjski), Marko Brekalo (Široki Brijeg), Adrijano Rizvić (Rijeka, Hrvatska), Faris Babić (Sarajevo), Emir Dugić (Željeznica), Stefan Marčetić (Borac), Vuk Ćorić (Borac) , Aleksa Popović (Željezničar ST Banja Luka), Ivano Gojsilović (Široki Brijeg), Kerim Alajbegović (Bayer 04 Leverkuzen, Njemačka), Dušan Petrović (Borac), Amer Buljubašić (Hamburger SV, Njemačka).

Raspored utakmica kvalifikacija:

24.10.2022. u 13:30

Bosna i Hercegovina – Lihtenštajn (Centar za obuku NS/FS BiH, Zenica)

Azerbejdžan – Ukrajina (Stadion FK Mladost, Doboj-Kakanj)

27.10.2022. u 13:30

Bosna i Hercegovina – Azerbejdžan (Stadion FK Mladost, Doboj-Kakanj)

Ukrajina – Lihtenštajn (Centar za obuku NS/FS BiH, Zenica)

30.10.2022. u 13:30

Ukrajina – Bosna i Hercegovina (Centar za obuku NS/FS BiH, Zenica)

Lihtenštajn – Azerbejdžan (Stadion FK Mladost, Doboj-Kakanj)

sport1.oslobodjene.ba

javno.ba

mostarski.info

Možda vas zanima