back to top

Drugi upravo čitaju

Konjic: Večeras omladinski iftar i prikupljanje sredstava za Palestinu

Mreža mladih MIZ Konjic večeras organizuje iftar za mlade...

Večeras noć Lejletul-kadr

Večeras sa akšam namazom nastupa najodabranija noć u godini,...

SIPA: U akciji “Paravan” uhapšene tri osobe u Mostaru, Međugorju i Konjicu

Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA)...

Udruženje Pomozi.ba u martu doniralo 775.930,83 KM za liječenje oboljelih bh. građana

U martu mjesecu donirali smo 775.930,83 KM za liječenje...

Nastavak radova na uređenju parkinga u Koloniji

Ovih dana nastavljaju se radovi na uređenju parkovskih površina...

Određena službena lica za utakmice šesnaestine finala Kupa BiH, novo poniženje za Irfana Peljtu

Za bosanskohercegovačke klubove nema odmora jer ih već u srijedu čekaju utakmice šesnaestog kola Kupa Bosne i Hercegovine.

Utakmicu između Čelika i Sarajeva u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine sudiće ERlvedin Topuzović iz Tuzle sa pomoćnicima Arnelom Novalićem iz Doboja i Mizrom Čejvanovićem iz Tuzle, dok je četvrti sudija naš najbolji sudija Irfan Peljto iz Sarajeva.

Delegat sastanka je Haris Idrizović iz Konjica, a posmatrač suđenja Momir Širko iz Banjaluke, dok je predstavnik bezbjednosti Hajrudin Alić iz Tešnja.

Utakmica Budućnost – Željezničar “pripala” je Erminu Sivcu iz Zenice, kojem će asistirati Mirza Demir iz Kaknja i Stefan Tešanović iz Istočnog Sarajeva. Četvrti sudija je Sabrija Topalović iz Zenice.

Delegat sastanka je Franjo Grganović iz Novog Travnika, a posmatrač suđenja Goran Paradžik iz Ljubuškog, dok je predstavnik sigurnosti Milan Stanić iz Ugljevika.

U nastavku pročitajte službena lica za ostale utakmice ove faze najmasovnijeg takmičenja u našoj zemlji:

Jedinstvo – Sloga (D) (Stefan Maletić, Bojan Makarić, Božidar Ristić, Bojan Perić)
Laktaši – Igman (Mario Pejić, Tomislav Gračanin, Goran Ilinčić, Drago Tabak)
TOŠK – Velež (Mirza Kazlagić, Moamer Čaušević, Emir Zahiragić, Semir Sarajkić)
Zvijezda 09 – Zrinjski (Darko Gedžić, Goran Dujak, Perica Maskaljević, Armin Efendić)
Alfa Modriča – Grad Tuzla (Dražen Marić, Tarik Mulasmajić, Enes Đozić, Vojislav Vuković)
Famos – Široki Brijeg (Josip Martinović, Josip Čolić, Jure Musa, Samir Kapo)
Palica – Sloboda (Enes Džemidžić, Mirza Fetić, Mirza Čehaja)
Sloga Gornji Vakuf/Uskoplje – Leotar (Benjamin Deljković, Edin Redžović, Antonio Marčinko, Denis Limov)
Radnik – tekstilni radnik (Marko Domazet, Davor Vukašinović, Nemanja Vujadin, Miroslav Bjelica)
Kolina – Posušje (Antonio Tomić, Mirza Tičić, Boris Bilješko, Ajdin Baručija)
Zvijezda (G) – Gradina (Ilija Orkić, Marko Grebenar, Marijan Ćosić, Juran Kovčić)
Sloboda Novi Grad – Rudar (P) (Dragan Todić, Davor Maksimović, Dejan Stjepanović, Mario Jelić)
Rudar Han Bila – Rudar (K) (Deni Ćatibović, Alen Gluo, Anis Zukić, Aldin Sofić)

sport1.oslobodjene.ba

javno.ba

mostarski.info

(Zabranjeno je preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora Radio Konjic i radiokonjic.ba, bez zatražene i odobrene dozvole za preuzimanje.
Vlasnik objavljenih materijala na portalu radiokonjic.ba je RTV Konjic dd, i portal radiokonjic.ba, osim ako nije navedeno drugačije.
Ukoliko dobijete odobrenje za preuzimanje, obavezni ste podijeliti izvorni link na informaciju koju preuzimate, tj.link na portal radiokonjic.ba)

Za preuzimanje informacija možete nas kontaktirati putem:

rtvka@bih.net.ba
+387 36 726 267

Možda vas zanima