10.4 C
23 Aprila, 2024

Pobjeda FK Igman: Het trik Ramića za pobjedu protiv Leotara

FK Igman je danas pobijedio Leotar iz Trebinja rezultatom 3:1 (2:1) u utakmici 10.kola Premijer lige BiH. Susret je odigran u Doboju kod Kaknja.

Strijelac sva tri gola za Igman je bio Mirsad Ramić.
U prvom poluvremenu Ramić je postigao golove u 31. i 36. minuti utakmice. Leotar je u 43 minuti golom Todorovića iz jedanaesterca smanjio vodstvo Igmana na 2:1. Suci su dodijelili jedanaesterac nakon dubokog ofsajda igrača Leotara.
Ramić je treći put zatresao mrežu Leotara u 61. minuti susreta za vodstvo Igmana 3:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

pobjeda fk igman: het trik ramića za pobjedu protiv leotara
FK Igman Konjic

Šef stručnog štaba FK Igman Adnan Elezović je nakon utakmice dao sljedeću izjavu (preuzeto sa Moja TV):

Ton Adnan Elezović

Igman će igrati zaostalu utakmicu sa ekipm Tuzla city 14. septembra, a nakon toga se sastaje sa ekipom Zrinjski.