Drugi upravo čitaju

Zbog udesa na M 17 saobraćaj bio obustavljen

Iz Operativnog centra Policijske uprave Konjic su nas informisali...

Zmaj Pozoj stiže u Konjic

Završen 16.Međunarodni festival amaterskih pozorišta, CSI-set oduševio publiku Na 16....

KOMENTAR / Jakirović sada mora pokazati da je kompletan

Utisci se još slažu, niko nije siguran šta su...

Zaručila se Ana Bavrka: Pogledajte kako ju je zaprosio partner

Ana Bavrka iz Mostara 2017. izabrana je za Miss...

Odobren helikopter OS BiH za gašenje požara koji je i dalje aktivan

Husein Hodžić pomoćnik gradonačelnika u službi za CZ i...

Senzacija: Wawrinka izbacio Medvedeva, Rus vrijeđao publiku (VIDEO)

U drugom kolu ATP turnira u Mecu, švajcarski teniser Stan Wawrinka napravio je pravo iznenađenje. Naime, savladao je Rusa Danila Medvedeva rezultatom 2:1 (6:4, 6:7, 6:3).

Švajcarac je u prvom setu potpuno nadigrao protivnika koji se samodestruktirao duplim servis greškama i imao ih čak pet.

U drugom setu Wawrinka je propustio veliku priliku u taj-brejku, poveo je 6:5 i imao meč loptu, ali je u narednih pet poena napravio četiri greške.

Međutim, Vavrinka je treći set otvorio brejkom, a Medvedev se posvađao sa publikom koja ga je izviždala zbog ponašanja.

On im je ironično odgovorio, a onda ih gestikulirajući nazvao majmunima, što ih je dodatno uzbuđivalo.

Uspio je da iskoristi treću Wawrinkinu ​​’break’ loptu za 5:3, i lako završi posao.

Prethodno je Hubert Hurkač pobijedio bivšeg pobjednika US Opena Dominica Thiema.