8.5 C
25 Aprila, 2024

Slavlje Širokog Brijega: Nogometašice Intera pokleknule u drugom dijelu

Nogometašice ŽNK Inter iz Posušja izgubile su u 2. kolu Prve lige BiH za žene od ŽNK Široki Brijeg sa 4:1, saopćeno je iz ŽNK Inter.

Gostujući fudbaleri odigrali su odlično prvo poluvrijeme, u kojem su imali nekoliko prilika i pogodili stative, ali im je u nastavku utakmice ponestalo snage i svježine za nešto više.

Posušanke su prve poveli u 28. minuti, a strijelac je bila Katarina Ljubić, bivša nogometašica Širokog Brijega koja je ljetos došla u Posušje kao veliko pojačanje. A da će tako i biti, pokazala je već u prva dva kola sa isto toliko postignutih golova.

U drugom dijelu, fizički spremniji nogometaši Širokog Brijega donose utakmicu u svoju korist. Pobjedu su im donijele Nikolina Čerkez (52.), Maja Soldo (67.) i Slavica Glavota (78.).

Inter će u narednom kolu ugostiti sarajevski Respekt, dok će Širokobriježanke gostovati Sarajevu kod istoimene ekipe.

The post Slavlje Širokog Brijega: Nogometaši Intera pokleknuli u drugom poluvremenu pojavio se prvi put na Posušje.info.