Konjic
23 Aprila, 2024

Travnik doživio poraz na Piroti (FOTO)

Zatvoreno je treće kolo Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Danas su odigrane preostale dvije utakmice u kojima su ekipe Stupčanice i Budućnosti osvojile po tri boda.

Stupčanica je u Olovu ugostila Simm Bau i na kraju je završilo 3:3, dok je Budućnost na Piroti bila bolja od Travnika sa 0:2.

Gledali smo sjajnu utakmicu u Olovu. Poturalić je doveo goste u vodstvo u 10. minuti, a izjednačio je Alić samo dvije minute kasnije.

Ipak, svojim drugim golom u 34. minuti Poturalić je osigurao da njegov tim na odmor ode s prednošću.

Stupčanica preko Imočanina dolazi do izjednačenja u 69. minuti, a potpuni preokret domaćima donosi Adi Bešić u 80. minuti susreta.

Kada se činilo da će sva tri boda ostati u vodstvu, izjednačili su gosti sa Kosova u 86. minutu preko mladog rezerviste Anesa Hrustanovića.

Kod Pirote je Travnik bio bolji rival na početku, a onda hladan tuš u 33. minuti kada je Demirović doveo goste u vodstvo.

Kapiten Tabaković isključen je za domaće u 60. minuti, a gosti su to iskoristili za još jedan gol preko Husića u 79. minuti.

Nakon trećeg kola GOŠK je jedini maksimum i nalazi se na prvom mjestu, a slijede ga Radnički sa sedam, te Bratstvo, Gradina, Rudar i Radnik sa po šest bodova.

Na dnu su Tomislav i Jedinstvo, koji su jedini bez bodova.

travnik doživio poraz od pirote (foto) travnik doživio poraz od pirote (foto)