Vlada HNK i sindikati: puno razumijevanje, dijalog i podrška

Na osnovu kontinuiranoga dijaloga koji Vlada Hercegovačko-neretvanskog kantona u...

Rezultati analize uzoraka rijeke Neretve

JKP Standard Konjic dobilo donaciju vrijednosti oko 500.000KM

Međunarodna saradnja komunalnih preduzeća Nastavljena je Međunarodna saradnja komunalnih preduzeća...

Travnik doživio poraz na Piroti (FOTO)

Zatvoreno je treće kolo Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Danas su odigrane preostale dvije utakmice u kojima su ekipe Stupčanice i Budućnosti osvojile po tri boda.

Stupčanica je u Olovu ugostila Simm Bau i na kraju je završilo 3:3, dok je Budućnost na Piroti bila bolja od Travnika sa 0:2.

Gledali smo sjajnu utakmicu u Olovu. Poturalić je doveo goste u vodstvo u 10. minuti, a izjednačio je Alić samo dvije minute kasnije.

Ipak, svojim drugim golom u 34. minuti Poturalić je osigurao da njegov tim na odmor ode s prednošću.

Stupčanica preko Imočanina dolazi do izjednačenja u 69. minuti, a potpuni preokret domaćima donosi Adi Bešić u 80. minuti susreta.

Kada se činilo da će sva tri boda ostati u vodstvu, izjednačili su gosti sa Kosova u 86. minutu preko mladog rezerviste Anesa Hrustanovića.

Kod Pirote je Travnik bio bolji rival na početku, a onda hladan tuš u 33. minuti kada je Demirović doveo goste u vodstvo.

Kapiten Tabaković isključen je za domaće u 60. minuti, a gosti su to iskoristili za još jedan gol preko Husića u 79. minuti.

Nakon trećeg kola GOŠK je jedini maksimum i nalazi se na prvom mjestu, a slijede ga Radnički sa sedam, te Bratstvo, Gradina, Rudar i Radnik sa po šest bodova.

Na dnu su Tomislav i Jedinstvo, koji su jedini bez bodova.

travnik doživio poraz od pirote (foto) travnik doživio poraz od pirote (foto)