22.3 C
20 Maja, 2024

Igman pobijedio Leotar 2:0

FK Igman je danas u Konjicu u 30. kolu Premijer fudbalske lige Bosne i Hercegovine pobijedio Leotar iz Trebinja rezultatom 2:0 (0:0).

Dvostruki strijelac za Igman je bio Mirsad Ramić, koji je sa 17 postignutih golova, drugi strijelac Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U ovoj izuzetno važnoj utakmici za obje ekipe Igman je boljom igrom u drugom poluvremenu osvojio tri boda, koja ga udaljavaju od zone ispadanja.

Igman sada ima 33 boda i tri kola prije kraja prvenstva nalazi se na 8. mjestu.

U današnjoj utakmici Leotar je od 84 minute igrao sa igračem manje, jer je Šipovac zbog dva žuta kartona dobijena na utakmici, odnosno crvenog, bio primoran da napusti igru.

Šef stručnog štaba FK Igman Husref Musemić je nakon utakmice za radiokonjic.ba prokomentarisao utakmicu i izjavio da je do kraja prvenstva sve moguće.

igman pobijedio leotar 2:0

Dvostruki strijelac na današnjoj utakmici Mirsad Ramić također je prokomentarisao današnji susret.

Igman u narednom kolu ide u goste Veležu, potom dočekuje ekipu Tuzla city, a u posljednjem kolu, 27.maja, gostuje kod FK Sarajevo.