26.5 C
Konjic
18 Maja, 2024

Igman odigrao neriješeno sa Zvijezdom 09

FK Igman je danas na gostovanju u Ugljeviku u utakmici 30. kola Wwin lige BiH odigrao neriješeno 2:2 sa Zvijezdom 09.

Igman je poveo u 6. minuti golom Ramića, a domaća ekipa je izjednačila u 31. minuti golom Karaklajića. Ramić je propustio priliku da Igman dovede u vodstvo u 31. minuti, kada je promašio iz jedanaesterca, a u 45. minuti Zvijezda 09 je golom Vadzea došla do vodstva od 2:1, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Do poravnanja 2:2 je došlo u 71 minuti autogolom domaćeg igrača Ristanovića. Ćeman je u 87 minuti odbranio udarac Vadzea sa bijele tačke, tako da su Zvijezda 09 i Igman podijelili bodove.

Zvijezda 09 – Igman 2:2

IGMAN: Ćeman, Mešinović, Bešlagić, Hebibović, Oremuš, Brekalo, Dupovac, Denković, Bajrić, Janketić, Ramić.