7.5 C
Konjic
23 Aprila, 2024

(FOTO) Tuzla City slavio ubjedljivu pobjedu protiv Leotara

Tuzla City je slavio još jednu ubjedljivu pobjedu protiv ekipe Leotara sa 4:1. Izabranici Dragana Jovića dobro su se prilagodili na terenu u Srebreniku i ostvarili veliku pobjedu.

Amadou Coulibaly je “pokrenuo” mrežu Trebinja u drugoj minuti meča kada je nakon asistencije Mišića postigao 1:0. U desetoj minuti utakmice Leotar je stvorio jedinu pravu šansu u prvom poluvremenu, a Todorović je šutirao pravo u Brajlovića.

Utakmica se igrala u 21. minuti kada je Tuzla City postigao drugi gol, a potom je Coulibaly asistirao Mići Kuzmanoviću, koji je udvostručio vodstvo domaćih.

Nije dugo trebalo domaćinima da postignu i treći gol, a ovoga puta strijelac je bio Petar Mišić, koji je srećom pogodio mrežu Trebinja. Konačan rezultat prvog poluvremena od 4:0 postavio je Salko Nargalić golom u 39. minuti susreta.

Nastavak utakmice nije donio prevelika uzbuđenja. Najbolja šansa drugog poluvremena dogodila se u 81. minuti susreta, Karić je sjajno šutirao, ali je Brajlović na još bolji način odbranio udarac Leotara.

Tuzla City je kasnije mirno priveo meč kraju, ali je ipak dozvolio utješni pogodak Trebinjaca u završnici utakmice. Strijelac pogotka bio je Marko Pervan u drugoj minuti nadoknade, na konačan rezultat 4:1.