17.3 C
9 Maja, 2024

Poraz Igmana od Sloge

FK Igman je danas na gostovanju u Modriči kod ekipe Sloga Meridian poražen rezultatom 4:1 u okviru 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaći su poveli u 19. minuti susreta golom Vidića i rezultatom 1:0 je završeno prvo poluvrijeme. Isti igrač je postigao još dva gola u drugom poluvremenu u 47. i 53. minuti.

Igman je smanjio vodstvo domaćih golom Boje u 76. minuti na 3:1, a dva minuta kasnije za Slogu je pogodio Jović za konačnih 4:1.

Uslijediće pauza u prvenstvu zbog nastupa Fudbalske reprezentacije BiH u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a u 15.kolu, koje se igra 25. novembra, Igman dočekuje banjalučki Borac.