7.5 C
Konjic
23 Aprila, 2024

Šta je Nikola Komazec poručio Hordama zla nakon utakmice protiv Sarajeva?

Fudbaler Slobode, Nikola Komazec, oglasio se na svom Instagram profilu nakon utakmice šestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv Sarajeva.

Sloboda je u petak u Zenici na Bilinom polju odigrala 1:1 protiv Sarajeva, a vodeći gol za svoj tim postigao je Komazec.

Mrežu svog bivšeg kluba pogodio je u 16. minuti, a potom je klub Bordo dobio bod u 51. minuti kada je Nardin Mulahusejnović zatresao mrežu Semira Bukvića.

Klub sa Koševa mogao je i do pobjede u 95. minuti, ali je Rifet Kapić promašio penal, pa je na kraju Sloboda osvojila bod.

Iskusni napadač nije proslavio gol iz poštovanja prema svom bivšem klubu, ali i navijačima Sarajeva, koji ga i dalje veoma cijene i poštuju, pa je po izlasku iz igre dobio ovacije publike na Bilu. polje.

Komazec je tom prilikom rekao kako je bilo lijepo ponovo igrati pred Hordama zla.

Prvi gol u sezoni. Sudbina je tako htjela, gol protiv mog bivšeg kluba. Bilo je lijepo ponovo igrati pred Hordama, hvala. Čestitam mom timu na odličnoj borbi i odličnom bodu“, rekao je Komazec.

Podsjetimo, Komazec je Sarajevo napustio 2014. godine, a za kratko vrijeme koje je proveo na Koševu pobrao je mnogo simpatija navijača Bordo tima.