16.7 C
1 Maja, 2024

Igman poražen od Zrinjskog

Zrinjski – Igman 5:0

Danas je FK Igman odigrao utakmicu 20. kola WWin lige BiH u Mostaru sa Zrinjskim u kojoj je poražen rezultatom 5:0.

Zrinjski je do vodstva došao u 29. minuti golom Kiša, a Tičinović je nakon četiri minute pogodio za 2:0. Bilbija je u 36. minuti postigao treći gol iz jedanaesterca, u 39. minuti Malekinušić je povisio na 4:0 i tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

Barišić je za svoj klub pogodio za 5:0 u 78. minuti, što je bio i konačan rezultat utakmice između Zrinjskog i Igmana.

Zrinjski je nakon ovog trijumfa na 2. mjestu sa 42 boda, sedam manje od vodećeg Borca, dok je Igman na pretposljednjem mjestu sa 19.