16.7 C
Konjic
2 Maja, 2024

Minimalan poraz Igmana od Borca

FK Igman je u subotu, u okviru četvrtog kola Premijer lige BiH, poražen od banjalučkog Borca minimalnim rezultatom 1:0.
Meč je odigran u Novom Gradu, na stadionu Mlakve, jer je u toku rekonstrukcija stadiona Borca.
Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, a gol za domaću ekipu je postigao Benjamin Tatar u 94. minuti susreta. Prethodno je glavni sudija Miloš Gigović pokazao drugi žuti karton Dupovcu u 90. minuti.

“To je fudbal. Držali smo se našeg plana, imali dobar defanzivni blok, a bili smo brzopleti pred golom Borca i nismo mogli da zabijemo gol. U zadnjim minutama primamo gol, ‘pukli’ smo i čestitam Borcu na pobjedi. Okrećemo se dalje prvenstvu“, izjavio je za Arenu sport šef stručnog štaba FK Igman Adnan Elezović.

U narednom kolu, koje se igra 13.avgusta Igmanov protivnik je Sarajevo.
FK Igman će zaostalu utakmicu protiv Veleža igrati u Gabeli 17.avgusta, dok će drugu zaostalu utakmicu, sa ekipom Tuzla city, igrati 24.avgusta, izjavio je prethodno za radiokonjic.ba Adnan Elezović.